Näyttelyt 2007



Päivitetty 21.09.2007

Tammikuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
su 7.1.
KV KAJAANI Jean-Jacques Dupas, Ranska   Tulokset
la 27.1. KV TURKU Natalja Nekrosiene, Liettua   Tulokset

Maaliskuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
su 4.3. KAARINA (ryhmä) Ingela Kyrklund, Ruotsi   Tulokset
su 25.3. KV TAMPERE Gianfranco Bauchal, Italia   Tulokset

Huhtikuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
su 8.4.
LAPPEENRANTA Jaroslav Matyas, Slovakia   Tulokset
su 15.4.
KV VAASA Petru Muntean, Romania   Tulokset
la 28.4. KV LAHTI Johan Juslin, Suomi   Tulokset

Toukokuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 12.5. OULU Roberto Schill, Romania   Tulokset
la 19.5. KV HELSINKI Jürgen Rössner, Saksa   Tulokset
su 20.5. RAUMA Markku Mähönen, Suomi   Tulokset
la 26.5. IISALMI Hassi Assenmacher, Saksa   Tulokset
su 27.5. PARAINEN Åke Cronander, Ruotsi   Tulokset

Kesäkuu

 
Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
su 3.6. TUURI Matti Luoso, Suomi   Tulokset
la 9.6. KANGASNIEMI Tanya Ahlman-Stockmari, Suomi   Tulokset
su 10.6. JÄMSÄNKOSKI Karin Hedberg, Ruotsi   Tulokset
la 16.6. KV KOTKA Joao Vieira Lisboa, Portugali   Tulokset
su 17.6. HÄMEENLINNA Britt Schone Brodwall, Norja   Tulokset
la 23.6. KV ROVANIEMI Säde Hohteri, Suomi   Tulokset
la 30.6. TUUSULA Säde Hohteri, Suomi   Tulokset

Heinäkuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
su 1.7. KV KARJAA Ulla af Heurlin, Suomi   Tulokset
la 7.7. KV JUVA Tuula Savolainen, Suomi   Tulokset
la 7.7. VAASA (ryhmä) Outi Piisi-Putta, Suomi   Tulokset
la 14.7.
ORIVESI Tino Pehar, Kroatia   Tulokset
su 15.7.
KV KOKKOLA Elisabeth Janzon, Ruotsi   Tulokset
la 21.7. HELSINKI (ryhmä) Björg Foss, Norja   Tulokset
su 22.7.
HYVINKÄÄ Cindy Pettersson, Ruotsi   Tulokset
la 28.7.
VANTAA Elina Haapaniemi, Suomi   Tulokset
su 29.7.
KV PORI Manuel Loureiro Borges, Portugali . Tulokset

Elokuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 4.8. TAMPERE ClubShow Barbara Heidenreich, Kanada   Tulokset 
su 5.8. KV KUOPIO Paula Heikkinen-Lehkonen, Suomi   Tulokset
la 11.8. JOENSUU Soile Bister, Suomi   Tulokset
su 12.8. KV JOENSUU Markku Mähönen, Suomi   Tulokset
la 18.8. KOUVOLA Markku Mähönen, Suomi   Tulokset
su 19.8. HEINOLA Iren Naarits, Viro   Tulokset
su 26.8. KV TERVAKOSKI Matti Tuominen, Suomi   Tulokset

Syyskuu

   
Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 1.9. HELSINKI Unto Timonen, (t.muutos, Raisa Savander) Suomi   Tulokset
la 8.9. PORVOO Jarmo Vuorinen, Suomi   Tulokset
su 9.9. TAMPERE (ryhmä) Blaz Kavcic, Slovenia   Tulokset

Lokakuu

 
Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 6.10. KV OULU Paavo Mattila   Tulokset
su 21.10. KV SEINÄJOKI Barbka Novak, Slovenia   Tulokset 
su 28.10. KV LAHTI Ian Rasmussen,   Tulokset 

Marraskuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 3.11. LAHTI (ryhmä) Robin Spencer, Iso-Britannia   Tulokset 
su 18.11. KV JYVÄSKYLÄ Matti Luoso, Suomi   Tulokset 

Joulukuu

Aika Paikka/Linkki Tuomari Ilm. päivät Muuta
la 8.12. KV HELSINKI VOITTAJA Marja Talvitie, Suomi   Tulokset